PIC16F15214-I/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC16F15214-I/SN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F15214-I/SN
תיאור
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎7KB (4K × 14)‎ FLASH 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F15214-I/SN דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
‎512 × 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 5/2x10b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
PIC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
32MHz