PIC16F15214T-I/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC16F15214T-I/SNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-PIC16F15214T-I/SNCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-PIC16F15214T-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F15214T-I/SN
תיאור
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎7KB (4K × 14)‎ FLASH 8-SOIC
גודל RAM
‎512 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 5/2x10b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
32MHz