PIC16F818-I/SOTSL
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F818-I/SOTSL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F818-I/SOTSL
תיאור
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎1.75KB (1K × 14)‎ FLASH ‎18-SOIC‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F818-I/SOTSL דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
סדרה
גודל EEPROM
128 x 8
אריזה
צינור
גודל RAM
128 x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 5x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
20MHz