SL1510006
מק"ט מוצר של DigiKey
570-SL1510006-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SL1510006
תיאור
ICL 10 OHM 20% 6A 16MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מגבלי זרם הפעלה 10 Ohms ±20% 6 A 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Vishay Ametherm
זרם - מצב יציב, מקס'
6 A
סדרה
R @ זרם
150 mOhms
אריזה
בתפזורת
קוטר
0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.307‏ אינץ' (7.80‏ מ"מ)
R @ 25°C
10 Ohms