PIC24FJ256GB110-I/PF
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC24FJ256GB110-I/PF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC24FJ256GB110-I/PF
תיאור
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 24F רכיבים משובצים IC 16-Bit 32MHz ‎256KB (K × 2485.5)‎ FLASH ‎100-TQFP (14×14)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC24FJ256GB110-I/PF דגמים
גודל RAM
‎16K x 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 16x10b
סוג מתנד
פנימי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz