SMAJ22CE3/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 19,962
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 15,733
גיליון נתונים
Diodes Incorporated
39.4V מלחץ 12.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMAJ22CE3/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ22CE3/TR13-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ22CE3/TR13
תיאור
TVS DIODE 22VWM 39.4VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
500W
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
22V
מתח - פריצה (מינ')
24.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
39.4V