SMAJ40CAE3/TR13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 64.5V מלחץ7.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AC (SMA) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 7.8A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 500W |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים דו-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 40V | מארז / תיבה DO-214AC, SMA |
מתח - פריצה (מינ') 44.4V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 64.5V | מספר מוצר בסיס |