SMLJ60AE3/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 731
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
דומים
דומים
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
96.8V מלחץ 31A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMLJ60AE3/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
SMLJ60AE3/TR13-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMLJ60AE3/TR13
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
31A
יצרן
הספק - מתקף שיא
300W
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V