SST25VF016B-50-4C-QAF-T
מק"ט מוצר של DigiKey
SST25VF016B-50-4C-QAF-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SST25VF016B-50-4C-QAF-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SST25VF016B-50-4C-QAF-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SST25VF016B-50-4C-QAF-T
תיאור
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8WSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
FLASH זיכרון IC 16Mbit SPI 50 MHz ‎8-WSON (6×5)‎
מודלים EDA/CAD
SST25VF016B-50-4C-QAF-T דגמים
ארגון זיכרון
2M x 8
תדר השעון
50 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
2.7V ~ 3.6V
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C (TA)