SST25VF016B-50-4C-QAF
מק"ט מוצר של DigiKey
SST25VF016B-50-4C-QAF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SST25VF016B-50-4C-QAF
תיאור
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8WSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
FLASH זיכרון IC 16Mbit SPI 50 MHz ‎8-WSON (6×5)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SST25VF016B-50-4C-QAF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ארגון זיכרון
2M x 8
יצרן
ממשק זיכרון
SPI
סדרה
תדר השעון
50 MHz
אריזה
צינור
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
10µs
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
2.7V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C (TA)