TC1265-3.3VOA
מק"ט מוצר של DigiKey
TC1265-3.3VOA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TC1265-3.3VOA
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-SOIC
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
TC1265-3.3VOA דגמים
אריזה
צינור
PSRR
64dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V