TC1265-3.3VOATR
מק"ט מוצר של DigiKey
150-TC1265-3.3VOATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-TC1265-3.3VOATRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-TC1265-3.3VOATRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TC1265-3.3VOATR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
TC1265-3.3VOATR דגמים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V