MT40A1G16TD-062E AAT:F
מק"ט מוצר של DigiKey
557-MT40A1G16TD-062EAAT:F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MT40A1G16TD-062E AAT:F
תיאור
IC DRAM 16GBIT POD FBGA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SDRAM - DDR4 זיכרון IC 16Gbit POD 1.6 GHz 19 ns
קטגוריה
ממשק זיכרון
POD
יצרן
תדר השעון
1.6 GHz
אריזה
תיבה
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
15ns
סטטוס החלק
פעיל
זמן גישה
19 ns
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
מתח - הספקה
1.14V ~ 1.26V
סוג זיכרון
נדיף
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TC)