DF18CC1-10.000MHZ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2775-DF18CC1-10.000MHZ-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2775-DF18CC1-10.000MHZ-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF18CC1-10.000MHZ-T
תיאור
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz ±15ppm גבישים 18pF 50 Ohms HC-49/US
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
10 MHz
מארז ההתקן של הספק
HC-49/US
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.461‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (11.70 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±15ppm