0002061101-10-B9
מק"ט מוצר של DigiKey
0002061101-10-B9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002061101-10-B9
תיאור
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שחור ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
שחור
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2103 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2103 BLACK
3" PRE-CRIMP A2103 BLACK
4" PRE-CRIMP A2103 BLACK
5" PRE-CRIMP A2103 BLACK
11" PRE-CRIMP A2103 BLACK