0002061101-10-A9
מק"ט מוצר של DigiKey
0002061101-10-A9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002061101-10-A9
תיאור
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כתום ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
יצרן
Molex
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
כתום
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
מספר המוליכים
1
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2103 ORANGE