0002061101-11-R9
מק"ט מוצר של DigiKey
0002061101-11-R9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002061101-11-R9
תיאור
11" PRE-CRIMP A2103 RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 11.0‏ אינץ' (279.4‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
אדום
אורך
11.0‏ אינץ' (279.4‏ מ"מ)
צבע חלופי
11" PRE-CRIMP A2103 BLACK
11" PRE-CRIMP A2103 BLUE
11" PRE-CRIMP A2103 BROWN
11" PRE-CRIMP A2103 GREEN
11" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
10" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED