0002061101-11-A9
מק"ט מוצר של DigiKey
0002061101-11-A9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002061101-11-A9
תיאור
11" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כתום ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 11.0‏ אינץ' (279.4‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
כתום
אורך
11.0‏ אינץ' (279.4‏ מ"מ)
צבע חלופי
11" PRE-CRIMP A2103 BLACK
11" PRE-CRIMP A2103 BLUE
11" PRE-CRIMP A2103 BROWN
11" PRE-CRIMP A2103 GREEN
11" PRE-CRIMP A2103 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2103 ORANGE