0002062101-12-B9
מק"ט מוצר של DigiKey
0002062101-12-B9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002062101-12-B9
תיאור
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שחור ‎18AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
שחור
קצה מגע
פין לכבל (עגול)
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
משאבים נוספים
20 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2103 RED
:‏ במלאי20
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2103 BLACK
3" PRE-CRIMP A2103 BLACK
4" PRE-CRIMP A2103 BLACK
5" PRE-CRIMP A2103 BLACK
6" PRE-CRIMP A2103 BLACK