0002062101-12-N9
מק"ט מוצר של DigiKey
0002062101-12-N9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002062101-12-N9
תיאור
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חום ‎18AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
חום
קצה מגע
פין לכבל (עגול)
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
:‏ במלאי20
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2103 RED
:‏ במלאי20
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2103 BROWN
3" PRE-CRIMP A2103 BROWN
4" PRE-CRIMP A2103 BROWN
5" PRE-CRIMP A2103 BROWN
6" PRE-CRIMP A2103 BROWN