0008500113-12-N4-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0008500113-12-N4-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0008500113-12-N4-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חום ‎24 AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎24 AWG‎
יצרן
Molex
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
חום
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
100.0 מיקרו-אינץ' (2.54 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
שקע לשקע
מספר המוליכים
1
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
:‏ במלאי400
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
:‏ במלאי73
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015 RED
:‏ במלאי763
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2015 BROWN
3" PRE-CRIMP A2015 BROWN
4" PRE-CRIMP A2015 BROWN
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
6" PRE-CRIMP A2015 BROWN