0008500113-12-R4-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0008500113-12-R4-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0008500113-12-R4-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2015 RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎24 AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎24 AWG‎
צבע
אדום
משאבים נוספים
763 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
:‏ במלאי400
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
:‏ במלאי73
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2015 RED
3" PRE-CRIMP A2015 RED
:‏ במלאי500
4" PRE-CRIMP A2015 RED
5" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED