0039000038-10-G9-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0039000038-10-G9-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0039000038-10-G9-D
תיאור
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ירוק ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
יצרן
Molex
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
ירוק
אריזה
בתפזורת
מספר השורות
1
סטטוס החלק
פעיל
מספר המוליכים
1
קצה מגע
שקע לשקע
מספר מוצר בסיס
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
:‏ במלאי490
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
:‏ במלאי0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2064 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2064 GREEN
3" PRE-CRIMP A2064 GREEN
4" PRE-CRIMP A2064 GREEN
5" PRE-CRIMP A2064 GREEN
6" PRE-CRIMP A2064 GREEN