0039000038-10-R9-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0039000038-10-R9-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0039000038-10-R9-D
תיאור
10" PRE-CRIMP A2064 RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
אדום
קצה מגע
שקע לשקע
מספר מוצר בסיס
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
משאבים נוספים
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
:‏ במלאי490
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
:‏ במלאי0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED