0430300001-12-L0-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0430300001-12-L0-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430300001-12-L0-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כחול ‎20AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
יצרן
Molex
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
כחול
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
40.0 מיקרו-אינץ' (1.02 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
שקע לשקע
מספר המוליכים
1
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
110 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
:‏ במלאי190
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
4" PRE-CRIMP A2040L BLUE
5" PRE-CRIMP A2040L BLUE
6" PRE-CRIMP A2040L BLUE