0430300001-12-R0-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0430300001-12-R0-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430300001-12-R0-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2040R RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎20AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
אדום
עובי גימור מגע
40.0 מיקרו-אינץ' (1.02 מיקרומטר)
קצה מגע
שקע לשקע
משאבים נוספים
190 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
:‏ במלאי110
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
:‏ במלאי700
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED