0430300003-12-W0-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0430300003-12-W0-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430300003-12-W0-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2040W WHITE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
לבן ‎20AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע זהב 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
גימור מגע
זהב
סדרה
צבע
לבן
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
קצה מגע
שקע לשקע
משאבים נוספים
150 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
:‏ במלאי450
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
:‏ במלאי180
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE
4" PRE-CRIMP A2040W WHITE
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE
6" PRE-CRIMP A2040W WHITE