0457501111-12-B9
מק"ט מוצר של DigiKey
0457501111-12-B9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0457501111-12-B9
תיאור
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שחור ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
שחור
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK