0457501111-12-R9
מק"ט מוצר של DigiKey
0457501111-12-R9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0457501111-12-R9
תיאור
12" PRE-CRIMP A2064 RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
אדום
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED