0460121141-10-A0-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0460121141-10-A0-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0460121141-10-A0-D
תיאור
10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כתום ‎20AWG‎ מוליך מגשר פין לפין בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
יצרן
Molex
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
כתום
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
100.0 מיקרו-אינץ' (2.54 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
פין לפין
מספר המוליכים
1
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2040 BLACK
10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
10" PRE-CRIMP A2040 BROWN
10" PRE-CRIMP A2040 GREEN
10" PRE-CRIMP A2040 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040 ORANGE