0460121141-10-B0-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0460121141-10-B0-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0460121141-10-B0-D
תיאור
10" PRE-CRIMP A2040 BLACK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שחור ‎20AWG‎ מוליך מגשר פין לפין בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
צבע
שחור
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
10" PRE-CRIMP A2040 BROWN
10" PRE-CRIMP A2040 GREEN
10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2040 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK