0460121141-12-V9
מק"ט מוצר של DigiKey
0460121141-12-V9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0460121141-12-V9
תיאור
12" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סגול ‎18AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
סגול
קצה מגע
פין לכבל (עגול)
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
3" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
4" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
5" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
6" PRE-CRIMP A2064 VIOLET