0503948051-12-R6-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0503948051-12-R6-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0503948051-12-R6-D
תיאור
12" PRE-CRIMP 3049 RED
צבע
אדום
קצה מגע
שקע לשקע
משאבים נוספים
308 :‏ במלאי
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP 3049 BLACK
:‏ במלאי181
12" PRE-CRIMP 3049 BLUE
:‏ במלאי680
12" PRE-CRIMP 3049 BROWN
12" PRE-CRIMP 3049 GREEN
:‏ במלאי539
12" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP 3049 RED
3" PRE-CRIMP 3049 RED
:‏ במלאי199
4" PRE-CRIMP 3049 RED
5" PRE-CRIMP 3049 RED
6" PRE-CRIMP 3049 RED