0503948051-12-W6-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0503948051-12-W6-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0503948051-12-W6-D
תיאור
12" PRE-CRIMP 3049 WHITE
צבע
לבן
קצה מגע
שקע לשקע
משאבים נוספים
290 :‏ במלאי
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP 3049 BLACK
:‏ במלאי181
12" PRE-CRIMP 3049 BLUE
:‏ במלאי680
12" PRE-CRIMP 3049 BROWN
12" PRE-CRIMP 3049 GREEN
:‏ במלאי539
12" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP 3049 WHITE
3" PRE-CRIMP 3049 WHITE
:‏ במלאי480
4" PRE-CRIMP 3049 WHITE
5" PRE-CRIMP 3049 WHITE
6" PRE-CRIMP 3049 WHITE