BLE32SN120BH1L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLE32SN120BH1LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLE32SN120BH1LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLE32SN120BH1LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLE32SN120BH1L
תיאור
FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1210 (3225 מטרי) 20A ‎0.6mOhm‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLE32SN120BH1L דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎0.6mOhm‎
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.087‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
12 Ohms @ 100 MHz
מאפיינים
לרכב
דירוג זרם (מקס')
20A