BLF03RD102GNED
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLF03RD102GNEDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLF03RD102GNEDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLF03RD102GNEDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLF03RD102GNED
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 2.4 GHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 220mA 1Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLF03RD102GNED דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
220mA
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1Ohm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 2.4 GHz