BLF03RD501GNED
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLF03RD501GNEDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLF03RD501GNEDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLF03RD501GNEDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLF03RD501GNED
תיאור
FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN
תיאור מפורט
500 Ohms @ 2.4 GHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 500mA 360mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLF03RD501GNED דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
500mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
360mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
500 Ohms @ 2.4 GHz