BLM03PX330SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16652-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16652-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-16652-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM03PX330SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 1.5A 55mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM03PX330SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
55mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
עכבה @ תדר
33 Ohms @ 100 MHz