BLM15PX330SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10661-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10661-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10661-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM15PX330SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
תיאור מפורט
33 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 3A 22mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM15PX330SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
22mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.022‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.55‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
33 Ohms @ 100 MHz