BLM15BD152SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM15BD152SN1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM15BD152SN1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM15BD152SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM15BD152SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 190mA 1Ohm
מודלים EDA/CAD
BLM15BD152SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
190mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1Ohm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1.5 kOhms @ 100 MHz