BLM15EX331SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18371-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18371-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18371-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM15EX331SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 1.1A ‎205mOhm‎
מודלים EDA/CAD
BLM15EX331SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎205mOhm‎
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
330 Ohms @ 100 MHz