ACT45B-101-2P-TL003
מק"ט מוצר של DigiKey
445-3959-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-3959-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-3959-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACT45B-101-2P-TL003
תיאור
CMC 100UH 150MA 2LN 5.8KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 5.8 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACT45B-101-2P-TL003 דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
2Ohm
יצרן
TDK
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
2
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
5.8 kOhms @ 10 MHz
גובה (מקס')
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
השראות בתדר
100 µH @ 100 kHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
150mA