BLM15HD182SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-17706-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-17706-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-17706-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM15HD182SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 2.2Ohm
מודלים EDA/CAD
BLM15HD182SH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
2.2Ohm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.022‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.55‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1.8 kOhms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
200mA