BLM15HD182SZ1D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.8 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 2.2Ohm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BLM15HD182SZ1D דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 2.2Ohm |
יצרן Murata Electronics | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.022 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.55 מ"מ) |
עכבה @ תדר 1.8 kOhms @ 100 MHz | מספר מוצר בסיס |
דירוג זרם (מקס') 200mA |