BLM18BD252BH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-14047-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-14047-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-14047-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18BD252BH1D
תיאור
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 150mA 1.5Ohm
מודלים EDA/CAD
BLM18BD252BH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1.5Ohm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
עכבה @ תדר
2.5 kOhms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
150mA