STPS2H100AY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-11102-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-11102-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-11102-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS2H100AY
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC
תיאור מפורט
דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
מודלים EDA/CAD
STPS2H100AY דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 100 V
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
790 mV @ 2 A