BLM18HG102SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1034-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1034-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1034-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18HG102SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 100mA 1.6Ohm
מודלים EDA/CAD
BLM18HG102SN1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1.6Ohm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
100mA