MM3Z6V8ST1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 1,899
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 24,432
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 795
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-323
MM3Z6V8ST1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z6V8ST1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z6V8ST1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z6V8ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z6V8ST1G
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 45
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
MM3Z6V8ST1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms