BLM18KG331SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-13257-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-13257-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-13257-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18KG331SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.7A 80mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLM18KG331SH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
80mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
330 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
1.7A