BLM18SG260TZ1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM18SG260TZ1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM18SG260TZ1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM18SG260TZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18SG260TZ1D
תיאור
FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
26 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 6A 7mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18SG260TZ1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
7mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
26 Ohms @ 100 MHz
מאפיינים
לרכב
דירוג זרם (מקס')
6A